Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Specjalista ds. turystyki
- Pilot 22-26 września 2025 - Londyn (grupa szkolna)
- Specjalista ds. turystyki
- Specjalista ds. Turystyki Warszawa Bielany
- Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju
- Usługi przewodnika miejskiego i pilota wycieczek
- Pilot Medjugorie, 24-30.09.2025
- Rezydent Hotelowy - Rynek NIEMIECKI - Grecja
- Customer Service w Turcji
- Przewodnik po Pradze


Travelplanet.pl przyśpiesza
2011-06-29Nowy serwis www.travelplanet.pl pozwala użytkownikom dokonać zakupu od początku do końca w Internecie. Wcześniej, aby potwierdzić zakup, trzeba było skontaktować się konsultantem, wysłać fax z podpisem etc. Obecnie od momentu wyszukiwania do zapłaty wszystko dzieje się w świecie wirtualnym. Na razie taką formę zakupu umożliwiają tylko niektórzy touroperatorzy.
r e k l a m a
W ciągu kwadransa klient może załatwić wszystkie formalności, a na stronie znajdują się najaktualniejsze oferty. Jest to możliwe dzięki technologii MDS Webservice. Wyszukiwarka jest szybsza, ma większą ilość kryteriów wyszukiwania i została wzbogacona w dodatkowe filtry, uwzględniające udogodnienia dla klientów i rodzaje zakwaterowania.
- Zdecydowaliśmy się maksymalnie uprościć komunikację z klientami - mówi Radosław Damasiewicz, e-commerce manager Travelplanet.pl. - Nasz klient jest w stanie znaleźć wszystkie potrzebne mu informacje szybko i bez problemów. Skorzystaliśmy z technologii MDS, ponieważ dzięki sposobowi przechowania informacji odpowiedź na każde pytanie system znajduje w czasie 0.2 sekundy. W przyszłym roku ten czas zostanie skrócony do 0.1 sekundy.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
Zmiany w Travelplanet
[2011-06-29 10:51 89.78.27.*]
no no godnia konkurencje a zysku brak :- ( odpowiedz »
Zmiany w Travelplanet
[2011-06-29 11:07 83.11.46.*]
taka opcja jest już również dostępna na stronie www.lastminute4u.pl odpowiedz »
Zmiany w Travelplanet
[2011-06-29 11:11 94.251.145.*]
tonący brzytwy się chwyta...0.1 sekundy he he na pewno im to pomoże odpowiedz »
Zmiany w Travelplanet
[2011-06-29 11:33 193.238.16.*]
Znakomicie - a czy to jakaś nowość ? ALMATUR pozwala klientom na zakupy on-line, bez kontaktu ze sprzedawcą od 10 lat.
Co prawda nie liczyliśmy ile milisekund zajmuje wyszukiwanie oferty ale klienci nie narzekają.
ALMATUR odpowiedz »r e k l a m a
Zmiany w Travelplanet
[2011-06-29 13:34 91.198.111.*]
a co to jest almatur? odpowiedz »
Zmiany w Travelplanet
[2011-06-29 13:56 193.238.16.*]
To taka mała firma funkcjonująca na rynku turystycznym od 1956 roku nieprzerwanie z obrotami ok. 100 mln zł rocznie odpowiedz »
od 1956 roku - bzdura
[2011-07-04 00:09 83.22.127.*]
Od tego roku istnieje znak Almaturu ale firmy, które go używają (spółki z o.oo.) są co najmniej o kilkadziesiąt lat młodsze. odpowiedz »
Dział biura turystyczne:
Grecja przyciąga turystów również po wysokim
Dział dla turystów:
Grecja przyciąga turystów również po wysokim
Porozumienie w sprawie bezpieczeństwa na Lotnisku
Tajlandia zmieni przepisy
Starsze aktualności:
Ecco Travel oferuje specjalne
Strajk na lotnisku może wykluczyć odpowiedzialność za opóźniony
Nowe hotele z logiem B&B już
Accor rozbudowuje lifestylową
Majowe obłożenie zapowiada się
Nowy międzynarodowy touroperator wchodzi do
Ceny wyjazdów na sierpień lekko w
Koniunktura sprzyja hotelom, ale inwestycji wciąż jest
Które obiekty z Polish Prestige Hotels & Resorts nominowano?
Na Lotnisku Chopina zapanował chaos
Sanepid skontrolował nadmorskie bary
Platinum w Ostródzie: wszystkie pokoje i apartamenty sprzedane
NIE POLECAM STAŻY ATJ LINGWISTA