Ciągle niebezpiecznie na "zakopiance"
Data wysłania: 2007-12-07 18:20 Autor: Czytelnik IP automat
Aktualność: Minął rok od modernizacji odcinka "zakopianki" w Chabówce i ciągle jest tu niebezpiecznie. Nie ma prawie tygodnia bez rozbitego samochodu.
Kierowcy jeżdżą zbyt szybko, ale winna jest także nawierzchnia - na zakręcie nowy asfalt łączy się ze starym. W każdym kierunku biegną 2 pasy ruchu, oddzielone barierkami, są tu ekrany dźwiękochłonne i znaki ograniczenia prędkości do 60 km/h.
wypadki na zakopiance [2007-12-07 18:20 83.29.155.*] wszyscy mówią, że drogowcy sa winni za ten stan rzeczy,ja stwierdzam, że normalnie myślący człowiek i umiejący czytać, powinień wiedzieć, że droga jest w czasie remontu. Są stosowne informacje, prędkość miejscami 40 km. a co robią kierowcy? nie zwracają na to uwagi, bo jak można tak pomłu jechać autem które może jechać 200 km? Nie zwracają na informacje uwagi ,nie słyszą bo oczywiści mają puszczoną muzykę na ful odpowiedz »
wypadki na zakopiance [2007-12-26 20:37 83.175.191.*] tylko są odcinki na zakopiance, które w ogóle nie są oznaczone... jest jeden fragment, na którym jadąc w kierunku Krakowa kierowca myśli, że właśnie skończył się remontowany odcinek, a tak naprawdę właśnie wjechał na początek odcinka, w którym ruch jest dwustronny na jednej z nitek... odpowiedz »
pomoc dla osób po wypadku [2011-04-01 20:42 81.190.154.*] Szanowni Państwo, Zachęcam do zapoznania się z treścią poniższego ogłoszenia o pomocy dla ofiar wypadków. Może jest ktoś wśród Waszych znajomych, kto wymaga takiej pomocy:
Ostatnie lata prowadzonej pierwszej w Polsce akcji specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych w ramach programu "Trakt" pozwoliły nam na skuteczną pomoc ponad 200 osobom cierpiącym na zespół tzw. stresu pourazowego. Zachęcamy do kontaktu (tel 509 127 858; e mail terapia@psych.uw.edu.pl) osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku. Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi). W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów leczeniu stresu pourazowego, w ramach programu naukowego prowadzonego przez Uniwersytet Warszawski - Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania. Szczegóły programu na www.wypadki‐drogowe.pl. Z wyrazami szacunku, Zespół programu "Trakt 2" www.wypadki‐drogowe.pl tel 509127858 odpowiedz »
|