Ogłoszenia
Ogłoszenia
- BP ITAKA - KRAKÓW - Specjalista ds. Turystyki
- Salon Firmowy BP Rainbow w Olkuszu szuka doradcy
- Pilot wycieczki szkolnej
- Rekrutujemy i zapraszamy do Zespołu!...
- Praca w Turcji
- SPECJALISTA DS.PODRÓŻY ITAKA
- Doradca Podróży Przystanek Wakacje Gdynia
- Specjalista ds. turystyki Wakacje.pl Poznań
- Pilot wycieczek Rzym 05-07.09
- Koh Samui bez doświadczenia


Znowu popłyniemy z Ustki na Bornholm
2013-04-04W tym roku w czasie wakacji będzie można popłynąć z Ustki na Bornholm. Po trzech latach przerwy wznowione będą rejsy na tej trasie Ustka - Nexo. Będzie to możliwe dzięki Kołobrzeskiej Żegludze Pasażerskiej, która zdecydowała się włączyć Ustkę do swojej siatki połączeń.
r e k l a m a
Przed laty rejsy z Ustki do Nexo realizowały jednostki Żeglugi Gdańskiej, ale przed trzema laty armator zawiesił połączenie na tej trasie. Do tej pory Kołobrzeska Żegluga Pasażerska realizowała rejsy na Bornholm jedynie z portu w Kołobrzegu.
- W lipcu odbędą się trzy rejsy z Ustki do Nexo. Realizowane będą one w dniach 11, 18, 25 lipca. Taka sama liczba wypłynięć na Bornholm przewidziana jest na sierpień. Tym razem odbędą się one w dniach 1, 8, 22 sierpnia. Połączenie na Bornholm obsługiwać będzie katamaran Jantar, który może zabrać na pokład 288 pasażerów - mówi Mirosław Balicki, prezes Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej.
Katamaran posiada trzy pokłady, na których zlokalizowane są kawiarnia, dyskoteka i restauracja, pełniące równocześnie rolę salonów pasażerskich. Każde pomieszczenie posiada swoje zaplecze gastronomiczne i barowe.
Jantar wypływać będzie z Ustki o godz.7:00. Jego przypłynięcie do Nexo planowane jest na godz. 11:30. W rejsie powrotnym Jantar wypływać będzie z Nexo o godz. 17:30 i przypłynie do Ustki o godz. 22. Bilety normalne w obie strony kosztować będą 180 zł, zaś bilety ulgowe dla dzieci w wieku 4-12 lat 160 zł. Maluchy w wieku do 4 lat będą płynąć za darmo. Za dodatkową opłatą będzie można zabrać na pokład rowery, a także motocykle.
W trakcie pobytu na Bornholmie turyści mogą indywidualnie zwiedzać wyspę lub skorzystać z organizowanych, autokarowych wycieczek z przewodnikiem.
NEJ
Komentarze
Tagi:
Dział centra informacji i promocji:
Kujawsko-Pomorskie kusi
Lublin będzie gospodarzem konferencji
Komórka obowiązkowa na
Airbus prezentuje wizję transportu lotniczego w 2050 roku
Czechy: wypadek polskiego autokaru
Zniżki na EuroGastro dostępne tylko do poniedziałku
O czym pamiętać wybierając się na spływ kajakowy?
Zmiany w Small Planet Airlines
Dla turystów, którzy nie lubią zobowiązań
Turyści będą śledzić oszustów podatkowych?
LOT leasinguje kolejny samolot
Klienci Sky Clubu bezpieczni w domu
Ruszyły Międzynarodowe Targi TT Warsaw 2012
Euro 2012: nie będzie czasowego zniesienia wiz