Ogłoszenia
Ogłoszenia
- TRAVELAND A.T.w C.H.M1 w Czeladzi zatrudni
- Wakacje.pl Warszawa-Żoliborz zatrudni Specjalistę
- Denar - Travel zatrudni sprzedawcę usług...
- Młodszy Specjalista ds. Turystyki / Specjalista...
- Konsultant ds. SPRZEDAŻY PRODUKTU TURYSTYCZNEGO
- biuro multiagencyjne w centrum handlowym we...
- Rezydent Turystyczny - TUNEZJA
- Specjalista ds Turystyki
- Główny rezydent biura podróży/ Head Rep
- Pilot wycieczek - Polska i Europa
E-skipass krok po kroku
W grudniu rozpocznie się kolejny sezon sportów zimowych, jednak fani białego szaleństwa mogą zacierać ręce już teraz. Ruszył właśnie nowy serwis E-skipass.pl, który umożliwia zakup karnetu do największych ośrodków narciarskich przez Internet. Ceny karnetów są niższe nawet o 40 proc, a to właśnie zakup skipassu co roku generuje największe koszty dla narciarzy czy snowboardzistów.
Serwis E-skipass.pl wprowadza zupełnie nową na polskim rynku usługę, czyli możliwość zakupu oraz aktywacji karnetów na trasy zjazdowe bez wychodzenia z domu. Amatorzy białego szaleństwa mogą zaoszczędzić podwójnie - kupując skipass w sieci, nie trzeba marnować czasu w kolejce na stoku, a sam produkt można nabyć w niższej cenie.
Karnety oferowane na nowym serwisie będą zawsze tańsze niż na miejscu, a dodatkowym ułatwieniem ma być automatyczna aktywacja skipassu po dokonaniu e-zakupu. Narciarz czy snowboardzista nie będzie musiał zatem okazywać potwierdzenia transakcji po przyjeździe w góry. Jak działa
Na stronie internetowej organizatora można wybrać ośrodek narciarski wyszukując go na mapie Polski lub wpisując konkretną nazwę miejsca. Przy każdym karnecie widoczne są opcje ważności oraz godziny, w których można z niego korzystać.
Aby zakupić pierwszy e-skipass, niezbędne jest posiadanie "fizycznej" karty, na której będą zapisywane "wirtualne" karnety nabyte w sieci. Karta zastępuje standardowy skipass wydawany na stoku, a można ją kupić równocześnie z pierwszym karnetem lub niezależnie. Koszt zakupu - 30 złotych - obejmuje również cenę przesyłki do zamawiającego. Co więcej, klienci serwisu mogą wyróżniać się na stoku dzięki wyrobieniu spersonalizowanych kart skipassowych, umieszczając tam np. własną fotografię.
Transakcja zakupu skipassu odbywa się w całości online, a operatorem płatności internetowych jest PayU, obsługujące m.in. transakcje na platformie Allegro: - Klient finalizuje zakup po przekierowaniu na konto PayU, gdzie w przypadku płatności zapisaną kartą, całość zatwierdza się jednym kliknięciem. Do wyboru są także szybkie przelewy z ponad 20 banków. Po dokonaniu zapłaty system transakcyjny od razu potwierdza przyjęcie środków - wyjaśnia Andrzej Bassara, Product Manager PayU SA.
Karta, na której zapisywane są wirtualne karnety jest wysyłana kurierem w ciągu 3 dni od potwierdzenia zamówienia na adres wskazany podczas rejestracji konta PayU. Kolejne karnety można nabyć już wyłącznie online - skipassy są automatycznie zapisywane na karcie po pierwszym przekroczeniu bramki wyciągu narciarskiego. - Karta nie wymaga każdorazowej aktywacji w kasach stoku, co pozwala na ominięcie długich kolejek, szczególnie w szczycie sezonu - mówi Adam Bral, właściciel serwisu e-skipass.pl. Serwis opracował również krótki film instruktażowy dotyczący wyboru oraz zakupu skipassów za pośrednictwem sieci.
Oprócz niższych cen karnetów klienci serwisu mogą liczyć na dodatkowe promocje. W tej chwili do większości karnetów pięcio-, sześcio- i siedmiodniowych dołączane jest gratis ubezpieczenie narciarskie. Niemal każdy ośrodek współpracujący z E-skipass.pl oferuje również zniżki dla posiadaczy karnetów, np. tańsze noclegi, wypożyczenie nart czy obiad w karczmie.
Kto zdecyduje się na wykupienie karnetu do ośrodków narciarskich wcześniej, nie na ostatnią chwilę, może liczyć na znaczne obniżki cen. - Oferty first minute, dostępne w tej chwili w serwisie, idą w parze ze zniżkami nawet do 40 procent. Im bliżej sezonu, tym rabat będzie się nieco zmniejszał, zawsze jednak e-skipass będzie tańszy, niż ten kupiony bezpośrednio na stoku - mówi Adam Bral, właściciel e-skipass.pl
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
MSiT chce 10 strategii dla
UN Tourism: Turystyka odbudowała się po
Enter Air powiększa bazę
Województwo pomorskie ogłosiło konkurs ofert na rozwój turystyki i
Dział dostawcy/usługodawcy branży:
Powstaje wielka grupa serwisów
TSUE: Włoskie regulacje dot. Airbnb, czy Expedii niezgodne z prawem
SITE Poland podsumowuje 3 edycję programu Young
Państwo może nakładać obowiązki na dostawców usług internetowych z siedzibą w innym kraju
Dział centra informacji i promocji:
ECTAA ogłosiła Preferowany Kierunek Podroży na rok
Kraków wśród wybranych przez
Starsze aktualności:
Stary Rynek i ratusz w Poznaniu znów
Niemcy stawiają na turystykę kulturalną i zrównoważone
Polki wydają więcej na
Jest porozumienie w sprawie jednolitej, europejskiej przestrzeni
Okiem ubezpieczyciela - gdzie podróżowali
Piotr Borys odpowiedzialny za turystykę w
64% Polaków planuje zwiększyć budżet na
GITD podsumowuje akcję Bezpieczny autokar-ferie
Wstępne porozumienie w sprawie rozporządzeń dot. danych pasażerów linii
Parlament Europejski przyjął nowe przepisy dotyczące wynajmu
Tydzień do otwarcia Termy Bania w Białce Tatrzańskiej
Znamy najlepszy hotel w Wielkopolsce
Zakopane: turyści dopisali w Wielkanoc
Spółka składa skargę do Trybunału Konstytucyjnego
Wycieczki w czerwcu - gdzie taniej, gdzie drożej?
Linie easyJet podają półroczne wyniki
Wakacje na własną rękę - nowy trend?
Nowy prom na trasie Gdynia-Karlskrona
Qatar Airways na nowym lotnisku
Kraków na rosyjskich billboardach
To coś więcej niż tylko zabytki
Szef fast foodów krytykuje brytyjskie jedzenie