Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Specjalista ds. turystyki
- Specjalista / Konsultant ds. Turystyki - Swarzędz...
- Doradca Klienta WAKACJE.PL
- szukam pilota przewodnika
- TUI Specjalista ds. turystyki Wrocław
- Specjalista/ka ds. turystyki
- Manager produktu
- Specjalista ds. obsługi posprzedażowej Wrocław
- Specjalista ds.turystyki - Biuro Podróży...
- Pilot na wycieczkę do Czech


Szkolenia i konferencje - przyszłość twojego hotelu
2013-07-01Mogłoby się wydawać, że firmy poszukując oszczędności organizują coraz mniej konferencji i szkoleń dla swoich pracowników. Jak pokazują ostatnie badania rozbudowana i elastyczna oferta pozwala utrzymać zainteresowanie klientów na stałym, wysokim poziomie.
r e k l a m a
Przedstawiciele Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS, zlokalizowanego w największym centrum biznesu w Polsce - Warszawie, postanowili porównać wyniki z I połowy ubiegłego roku z sytuacją z ostatnich 6 miesięcy. Okazało się, że od stycznia do końca czerwca 2012 r. w obiekcie zorganizowano 379 spotkań biznesowych. W tym samym okresie br. było ich aż 412. Miesiącem, cieszącym się największym zainteresowaniem, tak jak w poprzednim roku, okazał się marzec. Podczas tych 31 dni, w 2012 r., odbyło się w hotelu 85 spotkań biznesowych, a w czasie zakończonego właśnie pierwszego półrocza 79. Najczęstszą ich formą były szkolenia, zazwyczaj połączone z zajęciami integracyjnymi.
W pierwszej połowie 2012 r. spotkania korporacyjne organizowane były średnio na 51 osób, w tym roku wskaźnik ten wyniósł 46. Oznacza to, że Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS odnotowując wzrost liczby spotkań, zaobserwował niewielką różnicę w ilości ich uczestników. Dodatkowo sprawdzono, jakie inne usługi były przez organizatorów wybierane najczęściej. Drugi rok z rzędu, okazały się nimi muzyczne występy DJ-a.
- Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju spotkań. Co roku, w celach biznesowych, odwiedza nas około 40 000 osób - mówi Bożenna Wygonowska, właścicielka Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS. - Są to przedstawiciele przeróżnych branż, a dzięki naszej rozbudowanej ofercie, możemy dostosować się do ich wszelkich potrzeb - dodaje Bożenna Wygonowska.
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS oferuje jedno z największych zapleczy biznesowych w województwie mazowieckim. Do dyspozycji gości oddaje 17 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 1100m2. Największa z nich pomieści nawet 400 osób.
Przedstawiciele obiektu nie zapominają także o spotkaniach mniej formalnych. Z myślą o rodzinach opracowali program niedzielnych pikników grillowych z najbliższymi. 30 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "z BOSS-em dookoła świata" dedykowane najmłodszym gościom. Zebrani mieli okazję poznać tajemnice Afryki. Za dwa tygodnie, 14 lipca, odkryją Amerykę Północną, a 28 lipca Australię.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Influencerzy mają promować atrakcje
Accor chwali swój program
Polacy chcą wyjechać na dłuższe wakacje w
Starsze aktualności:
eSky pokazuje pakiety na
Rośnie zainteresowanie małymi obiektami
Czego obawiają się Polacy jadący na
3/4 Europejczyków planuje wakacyjne
Ecco Travel oferuje specjalne
Strajk na lotnisku może wykluczyć odpowiedzialność za opóźniony
Nowe hotele z logiem B&B już
Accor rozbudowuje lifestylową
Prywatyzacja LOT-u coraz bliżej
MSZ ostrzega przed atakami terrorystycznymi
Baltic Ground Services i Aeroflot na polskich lotniskach
Ceny biletów lotniczych spadły o 50 procent
Marszałkowie nie dostaną pieniędzy
Hotel Francuski będzie miał nowego współwłaściciela
MSZ - Polscy turyści w niebezpieczeństwie
Pociągi Belgia-Niemcy zawieszone
Samoloty CSA połączą Pragę z Poznaniem i Gdańskiem
Sprzedam bilet bilet do Eindhoven