Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Doradca Klienta WAKACJE.PL
- szukam pilota przewodnika
- TUI Specjalista ds. turystyki Wrocław
- Specjalista/ka ds. turystyki
- Manager produktu
- Specjalista ds. obsługi posprzedażowej Wrocław
- Specjalista ds.turystyki - Biuro Podróży...
- Pilot na wycieczkę do Czech
- referent d/s turystyki
- Pilot na Sardynię 24-28.04.2025


Czym zaskoczy Magda Gessler?
2012-08-22Magda Gessler wraz ze swoim programem telewizyjnym zrewolucjonizowała już niejeden lokal gastronomiczny. Najwyraźniej w ostatnim czasie upodobała sobie południową Polskę, bo właśnie tutaj będzie kręcić część odcinków do swojego telewizyjnego show. Na pierwszy ogień trafił tymbarski Zajazd pod Jodłową Górą.
r e k l a m a
Jedni krytykują, drudzy chwalą. Wraz z pojawieniem się pierwszego odcinka "Kuchennych Rewolucji" nie zabrakło wyrazów uznania. Jednak z czasem widzów zaczęła irytować arogancja prowadzącej, a restauratorów brak znajomości branży i co gorsze działanie na ich niekorzyść.
Nie ulega jednak wątpliwości, że lokali zadowolonych z metamorfozy jest więcej, niż mniej. Co prawda rewolucje na krakowskim Kazimierzu nie przetrwały, za to właściciele "Kiełbasy i korali" w Bukowinie Tatrzańskiej z uwagą i radością przyjęli zmiany, które zaszły w toku programu.
Znana restauratorka firmuje swoim nazwiskiem ponad 20 restauracji i kawiarni. Popularność w show biznesie dostarcza jej lokalom zamożnej klienteli. W kuchni nie brakuje utalentowanych i znanych osobistości z kulinarnego światka.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
Magda Gessler upodobała sobie Małopolskę
[2012-08-23 10:53 178.37.85.*]
Ale w krakowie to juz raczej Pani bardzo dziekujemy, odpowiedz »
Magda Gessler upodobała sobie Małopolskę
[2012-08-23 12:19 83.238.137.*]
Przestańcie już w końcu robić szum dookoła tej niekompetentnej i nie grzeszącej nadmiarem kultury pseudo ekspertce. odpowiedz »
r e k l a m a
Magda Gessler upodobała sobie Małopolskę
[2012-08-23 12:45 83.27.100.*]
piszecie ze jedni sa zadwoleni a inni nie ,a moze tak troszke dokladniej,moze ktos z redakcji zadalby sobie troszeczke pracy i sprawdzil jak funkcjonuja dzisaj wszystkie lokale ,ktore odwiedzila pani EKSPERT odpowiedz »
Magda Gessler upodobała sobie Małopolskę
[2012-08-23 13:25 95.50.164.*]
Nazywanie Pani Magdy EXPERTEM, jest z całym szacunkiem do Człowieka, duzym nadużyciem. odpowiedz »
Dział gastronomia:
Komisja Europejska chce wesprzeć
Polacy chcą wyjechać na dłuższe wakacje w
Nie wszystko idzie ku
Dział centra informacji i promocji:
Polacy chcą wyjechać na dłuższe wakacje w
Polska na Maderze 4-tym rynkiem
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już za 10
Starsze aktualności:
Rośnie zainteresowanie małymi obiektami
Czego obawiają się Polacy jadący na
3/4 Europejczyków planuje wakacyjne
Ecco Travel oferuje specjalne
Strajk na lotnisku może wykluczyć odpowiedzialność za opóźniony
Nowe hotele z logiem B&B już
Accor rozbudowuje lifestylową
Majowe obłożenie zapowiada się
British Airways ułatwia dzieciom
Spotkanie hotelarzy i restauratorów
Ruch lotniczy do Nowego Jorku został przywrócony
HAJDUSZOBOSZLO koniec sierpnia poczatek wrzesnia
Polacy uciekli na gorące plaże
Polacy wybierają lżejsze alkohole
W Portugalii wiążą turystyczne nadzieje z wiatrakami
Balice szykują się na przyjazd piłkarzy i kibiców
Portal z biletami wprowadza nową funkcjonalność