Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Doradca Klienta WAKACJE.PL
- SPECJALISTA DS. TURYSTYKI
- Piloci na wycieczki do Włoch i Paryża...
- ZAKOPANE Specjalista ds. Obsługi Klienta
- Dąbki 500 m2 nad morzem i jeziorem za 12 tysięcy...
- Specjalista ds. turystyki
- Specjalista ds. turystyki
- PILNE! Pilot Włochy 23.09-3.10
- Pomoc do biura podroży w Poznaniu
- poszukiwany pilot MALTA 8-15.10.2025


Nominacja do Best Hotel Award
2013-02-28Hotel Europejski, został nominowany do nagrody Best Hotel Award, w kategorii "Hotele 1-3* we Wrocławiu". Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na listopad br. O przyznaniu nagród zdecydują m.in. głosy oddane przez gości hotelowych.
r e k l a m a
Hotel oferuje 93 pokoje jedno- i dwuosobowe, apartamenty, kawiarnię, restaurację oraz sale konferencyjne. Odnowiony w 2008 roku obiekt jest popularny wśród turystów, którzy szukają miejsc noclegowych blisko Dworca Głównego oraz wśród klientów biznesowych, ze względu na bliskość Centrum miasta, oferuje stały dostęp do Internetu oraz nowoczesne sale konferencyjne. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni europejskiej, oferuje także specjały tradycyjnej kuchni polskiej, jak również codzienne domowe wypieki, serwowane w Kawiarni Europejskiej.
Jak mówi Michał Boruta, Dyrektor Marketingu w Hotelu Europejskim: "Hotel Europejski ma wyjątkową historię i swoje miejsce na mapie Wrocławia. Zależy nam, żeby przypomnieć starszym wrocławianom lata świetności obiektu, a młodsze pokolenie przekonać do niespiesznego delektowania się smakiem kawy w ciekawych wnętrzach. W tym roku planujemy rozpocząć organizację kameralnych koncertów i wernisaży, żeby popularyzować lokalnych, utalentowanych twórców".
Honorowy patronat nad plebiscytem objęły Polska Organizacja Turystyczna i Polska Izba Turystyki. Tegoroczna edycja konkursu jest trzecią z kolei edycją plebiscytu Best Hotel Award, organizowanego przez firmę Global Hotels & Travels. Nagrody przyznawane są w 46 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich. W zeszłorocznej edycji konkursu oddano łącznie ponad 25 tysięcy głosów.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Lato rozczarowało branżę na
Samorządy testują bony
PHH sfinansowane
Dział dla turystów:
PHH sfinansowane
IGHP: sierpień wypadł dobrze, ale wakacje
Wiedźmin będzie promował Polskę w
Parlament Europejski przyjął stanowisko w sprawie dyrektywy
Starsze aktualności:
Rozwiązanie Rainbow
EXIM tours uruchamia
Turcja chwali się wzrostem
Dlaczego warto wykonywać badania
Coraz większy ruch na greckich granicach
Itaka nagrodziła
Włochy straciły pierwsze
ECTAA krytykuje Pakiet
Itaka szkoli i prezentuje
Długie weekendy listopadowe również
Zapał Europejczyków do podróży nie
USA: mieli znieść wizy, zamiast tego są podwyżki
Oferta turystyczna dla pluszaków
Grecja ponownie liderem sprzedaży
Polski Holding Lotniczy dojdzie do skutku?
Ceny sezonu letniego wciąż wyższe niż przed rokiem
Jak najlepiej płacić za wakacje?
Ostrzezenie dla agentow turystyczny-platnosc karta!