Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilot wycieczek
- **Chcesz zdjąć sobie z głowy social media i...
- Specjalista ds. Turystyki - Warszawa Bemowo
- PRACA DLA INSTRUKTORA NARCIARSTWA/WYCHOWAWCY
- ITAKA POZNAŃ PLAZA - Starszy Specjalista ds....
- SPECJALISTY DS.PODRÓŻY
- Współpraca - Włochy (Veneto)
- PRACA W TURCJI- SEZON 2026
- Osoby do pozyskiwania leadów
- Warszawa wynajem Tour Guide
Międzynarodowe Targi Turystyki już za miesiąc
Prezentacja ofert last minute dla miłośników sportów zimowych i first minute na wakacyjne wojaże, czarujące atrakcje Polski, propozycje związane z rodzinną turystyką weekendową, pokazy skimboardingu, strefa zabaw dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, spotkania z podróżnikami - te i wiele innych atrakcji czeka na uczestników 5. - jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku Intourex.
Intourex odbywające się w dniach 17-19 lutego br. w Expo Silesia w Sosnowcu, rozpoczynają targowy sezon turystyczny 2012 w południowej Polsce. Wydarzenie daje możliwość zapoznania się w jednym miejscu z kompleksową ofertą wakacyjnych wyjazdów - zarówno dla handlowców, jak i ostatecznych odbiorców usług biur podróży, a wszystko w największej polskiej aglomeracji. Konsumenci podczas targów skorzystają z atrakcyjnych rabatów na wakacyjne wyjazdy oferowane przez największych touroperatorów. Nie zabraknie także ofert dla zapracowanych, którzy nie planują wyjazdu, a szukają jedynie możliwości relaksu w ośrodkach SPA i odnowy biologicznej czy poznania naszego kraju tylko w weekend. Na targach promowany będzie aktywny wypoczynek, sport, zdrowy tryb życia i rozwijanie pasji, jaką może być w województwie śląskim żeglarstwo, pływanie, nurkowanie.
Ta edycja odbywać się będzie także pod hasłem ogłoszonym przez PTTK, jako "2012 - Rok turystyki rowerowej".
Dla dzieci, przygotowane zostanie moc atrakcji w krainie zabaw EXPOLandii - warsztaty taneczne, naukę śpiewu, bal przebierańców, konkursy rysunkowe i wiedzy o atrakcjach turystycznych regionu. Obok bogatej oferty wczasów i wycieczek, na targach Intourex można zapoznać się z bazą noclegową, agroturystyką, ośrodkami odnowy biologicznej i rekreacji, uzdrowiskami. Podczas targów zapraszamy Państwa na niesamowite spotkania z Państwem Agnieszką i Grzegorzem Prucia - podróżnikami, którzy od lat zwiedzają najdalsze krańce świata. Efektem ich wypraw jest książka "Podróże małe i duże", którą będzie można kupić na stoisku globtroterów a także posłuchać opowieści z podróży do Nowej Zelandii podczas prelekcji w Centrum konferencyjnym. Ponadto atrakcje targów wzbogacą pokazy skimboardingu oraz sztuczna plaża.
Wraz z Targami turystycznymi obędą się Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boat Expo.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Tragedia w szwajcarskim
Ile Rainbow zarobił w
Preferencje wyjeżdżających zmieniają
Polacy podróżowali częściej i wydając więcej w 2025
Leczenie objawowe nadmiernej
Dział targi, konferencje, workshop:
Oficjalny start sezonu
Dział centra informacji i promocji:
W Polsce podróże są
a&o Hostels promuje turystykę młodzieżową w
Polska turystyka rośnie i będzie
Polacy wśród laureatów konkursu na najlepszy film
Starsze aktualności:
Przewodnik zdrowego podróżnika: jakie badania i szczepienia warto zrobić przed
Ubezpieczenia przydatne dla
Priorytety Rady UE dla transportu i
Raport o podróżach Polaków w
Narodowy Program Wsparcia dla Przemysłu Spotkań
WTTC: Turyści mówią o zrównoważonej turystyce, ale co
Coolcation nie tylko w
Intercity zadowolone z 2024
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
Polacy zmieniają model wypoczynku?
Wrocławskie lotnisko zadba o ciszę. Nowy system monitoringu hałasu
Wizz Air poszerza zakres oferowanych usług
Odszkodowanie za opóźniony wylot na wycieczkę?
Jak Gdańsk promował się na ITB?
Zarząd Polskiego Jadła pracuje za darmo. Da radę?
Etihad inwestuje w serbskiego przewoźnika
Obława na cyberprzestępców na lotniskach
Transport Autobusowy w Turystyce
