Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilot wycieczek
- **Chcesz zdjąć sobie z głowy social media i...
- Specjalista ds. Turystyki - Warszawa Bemowo
- PRACA DLA INSTRUKTORA NARCIARSTWA/WYCHOWAWCY
- ITAKA POZNAŃ PLAZA - Starszy Specjalista ds....
- SPECJALISTY DS.PODRÓŻY
- Współpraca - Włochy (Veneto)
- PRACA W TURCJI- SEZON 2026
- Osoby do pozyskiwania leadów
- Warszawa wynajem Tour Guide
Trzeci jubileusz HRS Polska - podsumowanie
W sierpniu bieżącego roku minęły 3 lata działalności warszawskiego biura HRS.
W tym czasie warszawskie biuro poszerzało bazę hotelową, co zaowocowało powiększeniem zespołu o nowych pracowników - Hotel Sales Managerów, przebywających stale i działających bezpośrednio na swych docelowych rynkach - w Trójmieście i Krakowie, ale także Pradze oraz Budapeszcie. Z dniem 1 kwietnia do polskiego zespołu HRS dołączył Łukasz Dąbrowski, obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego.
Do grona partnerów strategicznych HRS, obok obecnych już PLL LOT oraz PKP Intercity, dołączyli nowi: Koleje Mazowieckie oraz Przewozy Regionalne. Nowa strona Przewozów Regionalnych w sposób przejrzysty umożliwia niemal jednoczesny zakup biletu kolejowego oraz rezerwację hotelu spośród szerokiej gamy obiektów HRS. Taka sama funkcjonalność będzie możliwa już niebawem na stronie spółki Koleje Mazowieckie.
Odświeżona została także prezentacja oferty hoteli oraz wyszukiwarka HRS na stronie PLL LOT. Z początkiem września ruszyła kampania reklamowa HRS na pokładzie samolotów Węgierskich Linii Lotniczych Malev. Za współpracę z tym partnerem odpowiada warszawskie biuro HRS.
Wiosną tego roku HRS odświeżył całość identyfikacji wizualnej począwszy od zmian w logo. Jednym z zamysłów było uproszczenie logotypu, tak aby stał się on maksymalnie czytelny, przejrzysty, i zwięzły. Istniejący poprzednio w logo napis "Hotel Reservation Service" zastąpiony został hasłem "The Hotel Portal". Jednym z rezultatów odświeżenia filozofii firmy HRS jest stworzenie firmowego fan pagea na portalu społecznościowym Facebook. Informacje zamieszczane tam mają nieco mniej formalny charakter, bardziej dynamiczną formę i zakładają interakcję z użytkownikami.
Obecnie hotele HRS można zarezerwować poprzez większość modeli telefonów komórkowych oferujących dostęp do Internetu, w tym oczywiście poprzez smartphoney takie jak BlackBerry, iPhone czy też urządzenia z systemem operacyjnym Android. Nowinką technologiczną jest wypuszczona w tym roku na rynek specjalna aplikacja rezerwacyjna przeznaczona dla telefonów iPhone oraz z systemem Android - Hotels Now. Bazuje ona na technologii zwanej "rzeczywistością rozszerzoną". Na wyświetlaczu telefonu pojawiają się w postaci symbolu łóżka HRS hotele dostępne w czasie rzeczywistym, gdy użytkownik filmuje okolicę kamerą wbudowaną w telefon.
Klienci dokonując rezerwacji mogą skorzystać z 2,5 miliona opinii o hotelach. Oceny te, oddane przez klientów dopiero po zrealizowaniu rezerwacji, stanowią istotną podpowiedź przy wyborze hotelu. W tym roku na stronę wprowadzona została nową funkcjonalność. HRS oferuje prezentację filmów z ponad 1000 hoteli, dzięki czemu można uzyskać pełen obraz hotelu przed przyjazdem - z zewnątrz, lobby, pokoi i innych obszarów, takich jak restauracje, spa oraz sale konferencyjne.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Preferencje wyjeżdżających zmieniają
Polacy podróżowali częściej i wydając więcej w 2025
Starsze aktualności:
Przewodnik zdrowego podróżnika: jakie badania i szczepienia warto zrobić przed
Ubezpieczenia przydatne dla
Priorytety Rady UE dla transportu i
Raport o podróżach Polaków w
Narodowy Program Wsparcia dla Przemysłu Spotkań
WTTC: Turyści mówią o zrównoważonej turystyce, ale co
Coolcation nie tylko w
Intercity zadowolone z 2024
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
Portal dla właścicieli ośrodków turystycznych
Grecja i Tunezja - relaks w cieniu historii i egzotyki
Album Polski - promocja naszego kraju dla turystów z Izraela
Centralwings zawiesza kolejne połączenia - tym razem Gdańsk - Dublin
Londyn: skuteczna promocja restauracji poprzez szokująco niskie ceny wina
Top 10 - najwięksi polscy touroperatorzy
Trójmiasto: tablice informacyjne ułatwieniem dla turystów
US Airways: można wybrać miejsce w samolocie, ale za 5 dolarów
Grudziądzki "Gastronomik" otrzyma od UE 85 tys. euro na organizacje praktyk dla uczniów
Niekontrolowany rozwój rynku lotniczego może doprowadzić do paraliżu komunikacyjnego?
Podczas majowego weekendu będzie więcej kontroli drogowych!
Blekinge - kraina tysiąca rzek i jezior
Bangkok: turystyczne rejony nie odczuwają skutków stanu wyjątkowego
Wzrost podróżnych w brytyjskich portach
Chorwacja oddała do użytku ostatni odcinek autostrady nad Adriatyk
Przy stacjach beznzynowych powstaną hotele modułowe
