Polonus startuje z akcją promocyjną
2018-11-13Koalicja polskich przewoźników autokarowych, dołącza do promocji iTaxi i Google Pay oferując dla swoich pasażerów zniżkę -50% na podróż taksówką z i na dworzec autobusowy.
r e k l a m a
Rabat można zrealizować na 3 przejazdy korzystając z aplikacji iTaxi i płacąc Google Pay. Promocja startuje 12 listopada i potrwa do końca roku. Klienci Polonus Partner, którzy chcieliby dostać się na dworzec autobusowy lub wrócić z dworca do domu, mogą wykorzystać w Aplikacji iTaxi kod promocyjny, obniżający kwotę za kurs o połowę. Promocja ta umożliwia promocyjne dojazdy m.in.: na dworce autobusowe w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz Lublinie. Każdy podróżujący liniami Polonus Partner może wsiąść do iTaxi na dworcu, na którym wysiadł z autokaru i skorzystać poprzez aplikację iTaxi z przejazdu w obniżonej cenie. To samo dotyczy dojazdu z domu na dworzec autobusowy. Każdy pasażer może w aplikacji 3 razy wykorzystać kod rabatowy otrzymując na każdy przejazd rabat -50%, jednak maksymalna wartość każdego rabatu to 20 zł.
W celu skorzystania z przejazdu iTaxi za połowę ceny, należy zamówić przejazd w aplikacji iTaxi i zapłaci za niego z Google Pay, wpisując kod promocyjny: GOOGLEPAY. W aplikacji iTaxi w "Menu - Płatności" można odszukać informację, czy jest ustawiona płatność Google Pay. Aby dodać kod promocyjny GOOGLEPAY, należy wybrać w Menu zakładkę "Promocje" i wprowadzić kod, który zostanie uwzględniony nawet, kiedy kurs zostanie rozpoczęty z inną formą płatności, a zmiana na płatność Google Pay dokona się w trakcie trwania kursu.
Komentarze
Tagi:
Starsze aktualności:
Ile Polacy chcą wydać na
Rusza trzecia edycja konkursu Teraz Polska
Jak polskie obiekty szykują się do
McDonald`s przegrał przed Sądem
Czego boją się Polacy na
Jakich wakacji szukano w
Dofinansowania wycieczek dla szkół za 70 mln
Nowe kierunki w ofercie EXIM
Wenecja idzie dalej z
Prezes Polskiej Grupy Lotniczej
Sierpień będzie lepszy od lipca?
Sabre będzie współpracował z Google
Znaleziono ciało Polki zaginionej w Bułgarii
Trasa Górnicza wielickiej kopalni znów otwarta
Grecja notuje duży spadek przychodów z turystyki
Rośnie zainteresowanie małymi obiektami noclegowymi
Wkrótce zacznie obowiązywać cisza nocna na Lotnisku Chopina
Travelist przyznaje certyfikaty obiektom noclegowym
Upadek Thomasa Cooka problemem dla turystyki w wielu krajach
Wenecja broni się przed falą turystów