Linie Emirates rozszerzają współpracę z Airlink
Linie Emirates i Airlink ogłosiły rozszerzenie dotychczasowego partnerstwa i jednostronną umowę code-share dającą podróżnym do i z RPA wygodny dostęp do ponad 40 krajowych i regionalnych miejsc docelowych w 12 krajach afrykańskich.
Umowa została podpisana w momencie, gdy linie Emirates wznawiają loty do Republiki Południowej Afryki i intensyfikują swoją działalność na kontynencie afrykańskim.
Pasażerowie Emirates podróżujący do RPA mogą teraz przemieszczać się z Johannesburga, Kapsztadu i Durbanu do takich miejsc jak Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit, Kimberley, Skukuza, Pietermaritzburg, Richards Bay, Sishen, Mthatha i Port Elizabeth, a także do punktów w Afryce Południowej, m.in. takich jak Gaborone, Kasane, Vilanculos, Lubumbashi, Dar es Salaam, Entebbe, Maseru, Antananarivo, Pemba, Tete, Maun, Wodospady Wiktorii, Walvis Bay, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola, Bulawayo i Livingstone.
Rozszerzenie partnerstwa Emirates i Airlink to ważny krok w naszych relacjach. Nowa umowa code-share zwiększa naszą ofertę i daje elastyczność klientom podróżujących poza nasze bramki w Afryce Południowej i RPA. Zapewnia także niezrównane możliwości dotarcia do wielu miejsc wypoczynku na kontynencie afrykańskim. Jesteśmy zaangażowani w rozwój naszej działalności w Republice Południowej Afryki, a dzięki współpracy z Airlink mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć odbudowę lokalnej branży turystycznej. Nasze partnerstwo z Airlink uzupełni cenną współpracę Emirates z South African Airways - powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.
Rozwój współpracy jest ogromnym wsparciem dla Airlink. Jesteśmy zachwyceni, zaszczyceni i uprzywilejowani, że linie Emirates wybrały Airlink jako swojego partnera w Afryce Południowej. Linie Emirates obsługują wszystkie nasze rynki źródłowe i razem jesteśmy w stanie zapewnić niezbędny dostęp lotniczy do rozległej sieci połączeń Airlink w Afryce Południowej oraz zapewnić bardzo potrzebną łączność Afryki resztą świata. Sektory turystyki i transportu lotniczego zostały najmocniej dotknięte pandemią i związanymi z nią blokadami i zakazami podróżowania, a ponieważ coraz więcej osób się szczepi, spodziewamy się, że stłumiony popyt na podróże rozwinie się i coraz więcej klientów będzie chciało odwiedzić miejsca oferowane przez siatkę linii Airlink - podkreśla Rodger Foster, dyrektor generalny i dyrektor zarządzający Airlink.
Komentarze
Tagi:
Dział dla turystów:
Rainbow inwestuje w hotel z
IGHP: październik to czas hoteli
Starsze aktualności:
POT: Połowa Polaków planuje wyjazdy w sezonie
Najpopularniejsze kierunki citybreak w 2023
Większość Polaków wyjedzie w
TSUE rozpatrzył skargę Wizz Air na pomoc dla linii
Państwo może nakładać obowiązki na dostawców usług internetowych z siedzibą w innym kraju
Nad Bałtykiem gotowi na ferie
Miasta apelują o uregulowanie najmu
Dokąd na ferie z biurem
Kraków Airport podsumowuje miniony
Sabre stworzyło nową metodę analizy danych lotniczych
Lotnisko Berlin-Brandenburg (BER) w końcu gotowe
Powstaje Polski Holding Hotelowy
Hotel popularnego aktora wejdzie pod skrzydła Accoru
Stanowisko Rady Przedsiębiorczości w sprawie tarcz finansowych PFR
Ryanair przegrał przed litewskim sądem
Grecja przedłużyła ograniczenia podróżowania
Prawie 100 połączeń w zimowej siatce PLL LOT
UE zawiera z Tunezją nową umowę lotniczą
Polacy w podróży - gdzie jeżdżą, ile wydają?