Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Manager produktu
- Specjalista ds. obsługi posprzedażowej Wrocław
- Specjalista ds.turystyki - Biuro Podróży...
- Pilot na wycieczkę do Czech
- referent d/s turystyki
- Pilot na Sardynię 24-28.04.2025
- Rezydent biura podróży 2025 na Krecie
- Kierownik biura podróży Wakacje.pl King Cross
- SPECJALISTA DS. MARKETINGU
- Specjalista ds. turystyki


AccorHotels nabywa grupę Gekko
2017-10-05AccorHotels, właściciel Orbisu, podpisał umowę nabycia Gekko, grupy zajmującej się działalnością w segmencie rezerwacji hotelowych na potrzeby osób podróżujących służbowo.
r e k l a m a
Wartość Gekko została wyceniona na 100 mln euro, pozytywnie wpłynie na wyniki finansowe AccorHotels. Gekko oferuje rozwiązania w zakresie wyszukiwania i rezerwacji hoteli za pośrednictwem interfejsu połączonego z ponad 500 tys. hoteli. Dostępne narzędzia umożliwiają osobom podróżującym służbowo zarządzanie płatnościami online, a także oferują im możliwość śledzenia i optymalizacji kosztów - podano w komunikacie.
Aktualnie Gekko obsługuje ponad 300 klientów korporacyjnych i 14 000 biur podróży za pośrednictwem następujących spółek zależnych: HCorpo (kluczowi klienci), Teldar Travel (biura podróży turystycznych), Teldar Travel Biz (biura podróży ukierunkowane na małe i średnie przedsiębiorstwa), Miles Attack (program lojalnościowy) i Infinite Hotel (hurtownik obsługujący niezależne hotele francuskie). Gekko rozwija działalność we Francji, Belgii, Hiszpanii i Portugalii.
Jesteśmy zadowoleni, że zespół Gekko dołączył do naszej grupy. Intensywny rozwój AccorHotels na całym świecie w połączeniu z technologicznym przywództwem Gekko otwiera nam drogę do bycia globalnym liderem na rynku dystrybucji hoteli B2B. Osoby podróżujące służbowo stanowią kluczowy segment działalności grupy, więc nasza zdolność reagowania na szczególne wymagania tego segmentu jest tym czynnikiem, który naprawdę nas wyróżnia - powiedział Chief Disruption & Growth Officer w AccorHotels Thibault Viort.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Komisja Europejska chce wesprzeć
Influencerzy mają promować atrakcje
Dział hotele, pensjonaty:
Influencerzy mają promować atrakcje
Accor chwali swój program
Polacy chcą wyjechać na dłuższe wakacje w
Starsze aktualności:
Czego obawiają się Polacy jadący na
3/4 Europejczyków planuje wakacyjne
Ecco Travel oferuje specjalne
Strajk na lotnisku może wykluczyć odpowiedzialność za opóźniony
Nowe hotele z logiem B&B już
Accor rozbudowuje lifestylową
Majowe obłożenie zapowiada się
Nowy międzynarodowy touroperator wchodzi do
Ceny wyjazdów na sierpień lekko w
Koniunktura sprzyja hotelom, ale inwestycji wciąż jest
Zbiorowy dojazd na kolonie będzie możliwy
ECTAA apeluje o dostosowanie ochrony pasażerów linii lotniczych do standardów dyrektywy turystycznej
Krakowska Izba Turystyki apeluje do Premiera o ochronę biur podróży
Wielkopolska promuje się komiksem
Merlin X wprowadza poprawki w sposobie prezentacji oferty
Nowa atrakcja turystyczna w Turcji
Więcej turystów przyjeżdża do Tunezji
Transport pasażerski na celowniku Unii
Odszkodowanie za opóźniony lot musi być wypłacane wyłącznie w euro?
Certyfikaty covidowe zostaną rok dłużej
POT zatrudnia nowego dyrektora
Small Planet oferuje wirtualną rzeczywistość na pokładach
Grecja podsumowuje wakacyjne testy PCR na granicach
Akademia Gościnności- szkolenie 26-27.04.2011