Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilot Wlochy 22-27 września 2025
- Pilot Kazachstan Uzbekistan Tadżykistan
- Pilot na wycieczkę do Międzyzdrojów i Oceanarium...
- PRACA W TURCJI- SEZON 2025
- praca na Wyspach Kanaryjskich
- Specjalista ds. turystyki
- Zainwestuje w biznes braza turystyczna
- Lider działu turystyka - sklep sportowy Sportano...
- Koordynator Procesów Franczyzowych
- Kraków - Specjalista ds. Turystyki

Słowenia otwiera granice dla Polaków
2020-07-17Słowenia otworzy granice dla m.in. Polaków. Zaktualizowana tzw. "zielona lista" została rozszerzona do 35 krajów, z których będzie można przyjeżdżać bez żadnych restrykcji.
r e k l a m a
Na opublikowanej w piątek, 17 lipca liście znalazły się: Andora, Australia, Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Holandia, Hiszpania, Irlandia, Kanada, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Malta, Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Rwanda, San Marino, Słowacja, Szwajcaria, Urugwaj, Watykan, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.
W porównaniu do wcześniej obowiązującej listy krajów bezpiecznych, dodano do niej 12 nowych krajów, w tym Polskę. Jak poinformował rząd w Lublanie, z zielonej listy usunięto Islandię. Dokonano także zmian na tzw. "czerwonej liście" i dodano do niej Luksemburg, oraz Czarnogórę. Obecnie znajduje się na niej obecnie 60 krajów.
Słoweński rząd ocenił, że obecna sytuacja epidemiczna w Słowenii ustabilizowała się i jest pod kontrolą. Ponieważ trend nowych infekcji nie wykazuje wzrostu liczby infekcji, ale także nie wykryto jeszcze znaczącego spadku, rząd zdecydował o dalszym stosowaniu istniejących ograniczeń.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Traveldata: najlepszy moment na kupno przyszłorocznych
Rodzinne wyjazdy to
PARP: KPO dla turystyki jest
Dział prawo i podatki:
PARP: KPO dla turystyki jest
Zachodniopomorscy hotelarze liczą na najlepszy weekend
Wyrok dla pasażera, który zakłócił lot
Co przyciąga niemieckich turystów do Polski?
Dobrze, że wytyczne dla organizatorów obozów się pojawiły, ale pozostają wątpliwości
Mniej powiatów na żółtej i czerwonej liście
Niedobór kadr wyzwaniem dla branży lotniczej
UNWTO wzywa do działań mających na celu rozwój turystyki
Rekordowy rok dla bezpieczeństwa ruchu lotniczego
Biura coraz bardziej strzegą swoich statystyk sprzedażowych
MSiT zaprasza na spotkania informacyjne o ustawie o imprezach turystycznych
Tunezja i Cypr wracają do łask turystów?
IGHP: Większość hoteli ma problem z płynnością finansową
Polonus wprowadzi nowe połączenie autobusowe
Nowa atrakcja turystyczna w Norwegii